PVC Kapı ve Pencere Modelleri

PVC Kapı ve Pencere Modelleri

PVC Kapı ve Pencere Modelleri

PVC kapı ve pencereler kullanıldıkları mekânlarda hem ekonomik hem kolay temizlenebilir olması ile ve aynı zamanda estetik görüntüsü ile mekânların tamamlanmasındaki etkisi ile çok fazla tercih edilen bir ürün çeşididir. Bu yüzden pek çok farklı alanda tercih edilebilmektedir. Fakat PVC kapı ve pencere tercih edilirken mutlaka mekânın duvar ölçülerinin büyük bir incelikle alınması da gerekli olacaktır. İşinde usta ehil kişilerce ölçü alındığında tamamen sizin seçeceğiniz model ve renklerle yalıtımı çok daha iyi bir şekilde sağlayabilir aynı zaman da üretimi bittiğinde kolayca montajı yapılarak kullanımı sağlanabilir. Seçeceğiniz pencere modelini istediğiniz şekilde çift camlı, üç camlı veya tek camlı olarak ve aynı zaman da çerçeve seçimlerini de istediğiniz şekilde hazırlatabilirsiniz.

PVC kapı modelleri

PVC kapı tercihi genellikle evlerde banyo ve tuvalet kapıları olarak düşünülse de pek çok mekânda sürgülü veya açılabilir klasik modeli ile pek çok farklı alanda tercih edilebilir. Özellikle modern konutlarda Fransız balkonların yaygınlaşması ile sürgülü modelleri ile camları daha geniş daha aydınlık alanlar elde etmek adına büyük kapılar üretilmektedir. Zemine kadar yerleştirilen büyük kapılar tüm ışık ihtiyacınızı karşılayabilecektir. Üretimdeki materyalleri kendinize göre seçebilirsiniz. Ahşap görünümlü kapıları iç mekanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Paslanma yapmaması ve çok daha kolay temizlenmesi ile evlerde ve pek çok iç mekanda tercih edilebilir.

PVC pencere modelleri

PVC pencere seçimi yaparken tezgâh üstlerinde küçük alanları da değerlendirebilirsiniz. Dizaynı ölçülere göre yapıldığında tezgah üstlerinde çok daha güzel ve ışık alan bir yer oluşturmanız da mümkün olacaktır. Aynı zamanda panjurlu veya çift kanat pencere sistemlerinin yanı sıra sürgülü bir sistem ile üretilmiş PVC pencere modelleri tercih ederek büyük alanları bölmek için veya mekânlarda yer tasarrufu sağlayabilmek içinde tercih edilebilmektedir. İşini iyi bir şekilde benimsemiş yaptıkları işte ustalaşmış kişilerin aldıkları doğru ölçülerle hem yalıtım açısından hem ekonomik bir çözüme de kavuşmuş olabilirsiniz. Üstelik seçtiğiniz PVC pencere modeli ne olursa olsun uzun yıllar kullanabilirsiniz.